Laboratorium Badań Materiałów

USŁUGI

 

DE-TECH prowadzi badania diagnostyczne materiałów konstrukcyjnych i ich połączeń spawanych, w zakresie szeroko pojętego materiałoznawstwa, stosując metody niszczące i nieniszczące. Dodatkowo zajmuje się kontrolą jakości w trakcie procesu produkcyjnego, jak również badaniami eksploatacyjnymi.

Wykonujemy również badania potrzebne do uznania technologii spawania oraz kwalifikacji spawaczy. Nasza firma posiada odpowiednie pozwolenia i certyfikaty nadane przez Urząd Dozoru Technicznego oraz Państwową Agencję Atomistyki jak również certyfikowany personel przez instytucje takiej jak Instytut Spawalnictwa w Gliwicach oraz UDT-CERT.

Laboratorium świadczy usługi w sektorze badań nieniszczących i niszczących zgodnie z normami europejskimi oraz zgodnie z systemem jakości ASME. American Society of Mechanical Engineers jest społeczeństwem inżynierów, badającą i rozwijającą przemysł, organizacją normalizacyjną jak również jednostką szkoleniową. W ramach ASME powstało już ponad 600 standardów i norm technicznych poprawiających bezpieczeństwo i wydajność rurociągów, kotłów, dźwigni i wielu innych. ASME funkcjonuje już w około 160 krajach na całym świecie.

Wykonujemy: